Markazula-kurumsal-slider-001

BİZ KİMİZ

Hikayemiz

Önce sadece tutku ve heyecan vardı. Reklamcılık aşkıyla yıllarca her sektörden birçok firmaya hizmet verdik. Bu aşkın kor alevlerinde piştik tecrübelendik. Nihayet iki ortak aynı arzuyla bir araya geldik ve Markazula ile yeni bir döneme girdik… Artık kendi hikayemizi yazacak ve markalarımızla reklam dünyasında yükselecektik… Markalarına değer katmak isteyen birçok firma ile çalıştık ve onlarla birlikte güçlü hikayelere imza attık. Başarıdan başarıya koştuk. Hala da koşuyoruz. Markalarımıza değer katmak ve onları her an değişen dünyada bir yıldız gibi parlatmak için ilk günkü aşk ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Markalarımız hikayemizdir. Onların değerini artırmak için çalışıyoruz. Güçlü hikayeler yaratmak için reklamı tüm gücüyle kullanıyoruz. Basılı mecradan dijitale, sosyal medyadan televizyona tasarımlarımızla her alanda markalarımızın hikayelerini anlatıyoruz.

Hedefimiz

Herkes tarafından bilinen ve tercih edilen markalar yaratmak, güçlü markaların değerini artırmak, markalarımızın gurur veren başarı hikayelerinin bir parçası olmak hedefimizdir.

create-865017_1920